Nowy Sącz, małopolskie 780 000 zł

Nowy Sącz, małopolskie

Dom Nowy Sącz, małopolskie, Nowy Sącz
17 marca Nr 799
Informacje podstawowe
Powierzchnia: 130 m²
Liczba pokoi:
Liczba pięter:
Materiał budowy: Cegła 
Ogrzewanie: Gazowe 
Okna: Plastikowe 
Typ kuchni: Oddzielna 
Działka
Powierzchnia działki: 598 m²
Informacje dodatkowe
Kanalizacja
Miejska
Zamieszkaj w przytulnym domu, zaledwie 100 m od Parku Strzeleckiego.
Do naszej oferty dołączył dom o pow. ok 110 m2. położony przy ul. Ogrodowej. Bardzo spokojna okolica zapewnia ciszę i wytchnienie w wolne popołudnia oraz weekendy a adres w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Nowego Sącza, w samym sercu miasta - gwarantuje szybki dostęp do pracy, szkoły czy restauracji.
Lokalizacja ta ze względu na bliskość głównych dróg wyjazdowych w kierunku północnym i południowym jest bardzo dobra również dla osób, które często wyjeżdżają do Krakowa, Piwnicznej, Zakopanego lub na Słowację.
W pobliżu znajduje się Szlak Rowerowy Doliny Popradu - Eurovelo 11, rzeka Dunajec, siłownia na świeżym powietrzu oraz Park Strzelecki z licznymi alejkami spacerowymi, atrakcjami dla dzieci oraz kortami tenisowymi
Szczegóły:
- 3 pokoje
- duża jasna kuchnia
- stylowy ganek
- garaż oraz komórka na sprzęt ogrodowy
- ogród ok 400m2
- okna PCV drewnopodobne nowego typu
- ogrzewanie gazowe
- budynek wykonany z cegły w latach '80
- dach pokryty dachówką
Jeśli zainteresowała Cię ta nieruchomość umów się na prezentację.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.
Aleksandra Biskup - Doradca ds. nieruchomości
tel.
#Współpracujemy Wspólna inicjatywa biur nieruchomości. Jesteś Pośrednikiem i masz Klienta na tą ofertę? Skontaktuj się z nami! współpracujemy na rynku nieruchomości.
Pośrednik w obrocie nieruchomościami współpracuje z innymi podmiotami świadczącymi usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w zakresie wymiany ofert (system wymiany ofert MLS, Nawiguj) na podstawie umów współpracy między przedsiębiorcami. Publikowane ogłoszenia mogą pochodzić od naszego partnera biznesowego, którego wizytówkę publikujemy.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )
Był online 17 marca 21:49
Brak opinii
780 000 zł
Był online 17 marca 21:49
Brak opinii
Podobne nieruchomości